تلفن : 6-93 00 77 33 061
العربية العربية English English فارسی فارسی

در سرما سیستم ایمنی خود را تقویت کنید

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
در سرما سیستم ایمنی خود را تقویت کنید

ویتامین C به صورت طبیعی در بدن تولید نمی شود و باید آن را هر روز مصرف کنید تا ویتامین C مورد نیاز بدن تامین شود. ویتامین C می تواند از بروز سرماخوردگی و آنفولانزا در فصل سرما جلوگیری کنید و همچنین مصرف این ویتامین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن در فصل سرما می شود.

زمستان در راه است و با خود سرماخوردگی و آنفولانزا را به همراه دارد. در چنین فصلی سیستم ایمنی با اضافه کاری سعی در سالم نگه داشتن بدن ما دارد.به نقل از فوت و فن همه ما می‌دانیم که ویتامین C، با توجه و تشکر از اثرات آنتی اکسیدان قوی خود و همچنین کمک به حفظ بافت‌ها مانند استخوان، لثه‌ها و دندان‌ها، نقش اساسی در ایمنی بدن ما دارد. اما تامین و حفظ سطح کافی این ویتامین در بدن آنطور که به نظر می‌رسد ساده نیست.

ویتامین C. به طور طبیعی در بدن تولید نمی‌شود و باید به طور روزانه مصرف شود تا مقدار کافی و اندازه آن در بدن تامین گردد. ویتامین C. به عنوان یک ویتامین حیاتی محلول در آب، نمی‌تواند در بدن ذخیره شود و به راحتی از بین می‌رود.

مصرف روزانه یک مکمل می‌تواند میزان ویتامین C. بدن را به طور قابل توجهی تامین کند. اما هنگامی که سخن از ویتامین C. مطرح می‌شود، همه مکمل‌ها نمی‌توانند این ویتامین را تامین کنند.

استر – C. یا Ester – C. یک آسکوربات کلسیم است که با استفاده از یک فرآیند شیمیایی آزاد ساخته شده است. نتیجه آن، یک ویتامین C. غیر اسیدی است که با معده ما مهربان‌تر است و کمتر احتمال دارد باعث مشکلات گوارشی که در اثر مصرف میتامین C. بوجود می‌آید، شود. علاوه بر این، تنها Ester – C. می‌تواند متابولیت‌های ویتامین C. را فعال کند، و باعث جذب بهتر و حفظ بیشتر ویتامین C. در گلبول‌های سفید خون به مدت ۲۴ ساعت شود.

با استفاده از یک سری محصولات برای هر فرد و هر نیاز، می‌توانید در طول زمستان و در تمام طول سال‌ها سالم بمانید.

برای یک کپسول با توانایی بالا، Sisu Ester-C® ۶۰۰ را امتحان کنید که حاوی ۶۰۰ میلی‌گرم استر – C. و ۱۰۰ میلی‌گرم بیوفلاوونوئید‌های مرکبات است. همچنین پودر Ester-C حاوی دوز بالایی از ویتامین C. است که می‌توانید آن را با آب یا آبمیوه ترکیب کنید و بنوشید. اگر به دنبال تقویت و حمایت بیشتر از سیستم ایمنی بدن خود هستید، Ester-C® Supreme گزینه مناسب‌تری است.

همچنین Ester-C جویدنی یک راه سرگرم کننده و خوشمزه برای سلامتی و تقویت ایمنی کودکان و نوجوانان است.

fuck

نشریات الکترونیک

fuck

مقالات عمومی و تخصصی

fuck

تورمجازی و گالری تصاویر

fuck

پزشکان و متخصصان مجموعه آپادانا