تلفن : 6-93 00 77 33 061
العربية العربية English English فارسی فارسی

معرفی گردشگری سلامت

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۸

از آنجايي كه ايران در زمينه علم پزشكي پيشرفت هاي قابل توجهي داشته و از طرف ديگر وجود منابع طبيعي درماني  نظير آب گرم هاي معدني ،مناطق سرسبز طبيعي و وجود اماكن مذهبي از جمله قطب هاي گردشگري در ايران، سالانه گردشگران زيادي به جهت درمان و گردشگری  به خود جذب کرده است .

بیمارستان خصوصی و فوق تخصصی آپادانا موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر اهواز ، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید. به طوری که فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دل نشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های اختصاصی و VIP بیمارستان، به سادگی قابل برنامه‌ریزی است.کافی است با کارشناس بیماران بین الملل (IPD ) تماس حاصل فرمائید.

کارشناس IPD بیمارستان علاوه بر پاسخگویی به تمامی سوالات، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این مرحله از شما خواسته می‌شود مدارک پزشکی خود را در اختیار کارشناس IPD قرار دهید. شما می‌توانید مدارک را از طریق تلگرام(Telegram ) و یا واتساپ (What Sapp ) به شماره تلفن همراه کارشناس IPD ارسال نمایید. کارشناس IPD سوابق پزشکی شما را با متخصصان و پزشکان حوزه مربوطه مطرح کرده و پس از ارزیابی‌های همه جانبه، شرح درمان، مدت زمان احتمالی بستری و تخمین هزینه درمان  به شما اطلاع داده می‌شود .

در صورت تمایل، برای مراجعه به بیمارستان خصوصی و فوق تخصصی آپادانا یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود تمهیدات لازم را در نظر بگیرید. ویزا و بلیط سفر خود را تهیه کنید و دیگر نگران محل اقامت خود نباشید، چرا که بیمارستان خصوصی و فوق تخصصی آپادانا برای اقامت بیماران بین‌المللی و همراهان آن‌ها، اتاق‌ VIP در نظر گرفته است . علاوه بر این، در نزدیکی خصوصی و فوق تخصصی آپادانا هتل‌ها و محل‌های اقامتی مناسبی وجود دارد که برای رزرو اتاق می‌توانید با آن‌ها هماهنگ کنید .

هنگام مراجعه به بیمارستان فوق تخصصی آپادانا در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا روند خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در سیستم های اطلاعاتی بیمارستان تسریع یابد . سپس شما و همراهانتان به اتاق‌ VIP که به شما اختصاص داده شده است، راهنمایی می‌شوید تا بعد از رفع خستگی سفر، آماده انجام معاینات و آزمایشات پزشکی شوید. چنانچه مواد خوراکی، لباس یا وسیله خاصی نیاز دارید با کارشناس IPD  مطرح نمائید و به شما کمک می‌کند تا در مدت اقامت خود در بیمارستان، احساس راحتی و آرامش داشته باشید.

زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. بیمارستان فوق تخصصی آپادانا همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع کند بدون آن که خللی در کیفیت خدمات وارد شود.

 بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در بیمارستان خصوصی مهر، زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است .

بعد از بستری شدن بیمار، برای تسهیل در ارتباط بین آن‌ها و همراهانشان، لباس‌هایی با رنگ خاص در نظر گرفته شده است تا امکان تردد ساده‌تر در بیمارستان را داشته باشند و کارمندان، پرستاران و مترجمین بتوانند به آن‌ها کمک کنند. همچنین مترجمین زبان انگلیسی، عربی و ترکی به طور دائم در بیمارستان حضور دارند تا در صورت نیاز در کنار شما و همراهانتان باشند .

پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود .

پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید .

پس از تکمیل فرآیند درمان، هزینه پرداختی توسط بخش مالی IPD محاسبه شده و صورتحساب به شما تحویل داده می‌شود .

Icu مبلغ به ريال 89460000

CCU مبلغ به ريال 81657000

همراه مبلغ به ريال 5000000

نوزاد سالم مبلغ به ريال 4858000

نوزاد بيمار مبلغ به ريال 35502000

عمومي مبلغ به ريال 35502000

دو تخته مبلغ به ريال 49702500

يك تخته مبلغ به ريال 63909000

در بخش vip به مبالغ فوق 10% اضافه ميگردد.

 

چنانچه برای مراجعت به فرودگاه نیاز به تاکسی قابل اطمینان با راننده مسلط به زبان انگلیسی داشته باشید، بیمارستان هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد .

تلفنهای تماس با کارشناس IPD :

موبایل: 989165126199

تلفن: 00986133770093 و 00986133770094

ايميل: apadana.hospital@yahoo.com
fuck

نشریات الکترونیک

fuck

مقالات عمومی و تخصصی

fuck

تورمجازی و گالری تصاویر

fuck

پزشکان و متخصصان مجموعه آپادانا